Kontakty

Obecní úřad Šestajovice
Husova 60
250 92 Šestajovice

Telefon: 281 961 479
E-mail: info@sestajovice.cz

Mapa Kontakty OÚ

Info systém

Šestajovice používají chytrou komunikaci Mobilní rozhlas
Doba se stejně jako technologie neustále mění a vyvíjí. Nelze si nevšimnout, že prověřené komunikační kanály již nefungují jako dříve a lidé si přejí změnu. Obec Šestajovice vsadila na chytrou komunikaci a používá Mobilní rozhlas. Díky tomu máte informace o dění v místě vašeho bydliště vždy na dosah ruky. Mobilní rozhlas je pro všechny občany zcela zdarma.

Do systému se můžete zaregistrovat na adrese sestajovice.mobilnirozhlas.cz

Po registraci do systému vám budou chodit novinky z obce ve formě SMS zpráv a e-mailů. Vždy budete včas informovaní v případě akutních situací, budete dostávat pozvánky na kulturní a sportovní akce a nepřekvapí vás ani uzavírky silnic nebo odstávky sítí. Také Dostavník obdržíte již v den jeho vydání v elektronické podobě na svůj email.
Doporučujeme vám ve svém profilu vyplnit co možná nejvíce údajů (telefonní číslo, e-mailovou adresu, ulici), aby vám neunikly ani přesně zacílené informace, jako jsou např. upozornění na výpadky energií.
Součástí Mobilního rozhlasu je i aplikace pro chytré telefony, ve které najdete všechny informace přehledně na jednom místě.

Emailem je možné nechat si zasílat zprávy z kategorie „Informace z úřadu“ i z kategorie „Krizové informace“. To jsou všechny informace, které obecní úřad prostřednictvím Mobilního rozhlasu rozesílá. Přes SMS jsou rozesílány pouze zprávy (nebo se notifikují emaily) z kategorie „Krizové informace“. To znamená informace v případě pandemie, havárie vodovodu nebo elektrické sítě apod.
Je nutné mít dobře nastavenu formu zasílání zpráv. V případě, že chcete dostávat zprávy z kategorie „Informace z úřadu“ a nepoužíváte aplikaci pro chytré telefony, je nutné nastavit zasílání prostřednictvím emailu.