Oznámení

COVID. Ukrajina. Výsledky voleb. Omezení provozu Czech POINT. Deratizace. Nový svozový systém. Datové schránky. Přemístění ordinace PL.

Informace ke COVID-19

---------------------------------------------------------------------------------------------

Válka na Ukrajině
Informace pro občany Ukrajiny

Volba prezidenta republiky
Výsledky voleb:

Omezení provozu Czech POINT
Czech POINT bude ve dnech 6. - 9. 2. 2023 mimo provoz.
Děkujeme za pochopení.
OÚ Šestajovice

Deratizace
Od 27. 1. 2023 bude v obci probíhat pravidelná deratizace. Nástraha bude položena přímo do kanalizační sítě. Použitá nástraha je Hubex l. Deratizaci provede firma Deratek, s.r.o. V případě nálezu uhynulých jedinců můžete kontaktovat firmu na telefonu: 777 503 370, paní Bohumila Beckerová.

Nový svozový systém platný od 1. 1. 2023

Datové schránky

Vážení spoluobčané, od 1. 1. 2023 na základě změny zákona automaticky získají datovou schránku všichni živnostníci a nepodnikající právnické osoby.

Prosíme, pokud patříte do jedné ze jmenované skupiny a dosud datovou schránku nemáte, věnujte této zprávě pozornost. Přístupové údaje obdržíte doporučeným dopisem během měsíce ledna, února nebo března 2023. Datovou schránku si také můžete založit sami již nyní.

Více informací naleznete na webových stránkách www.chcidatovku.cz.

Ministerstvo vnitra ČR

Přemístění ordinace praktického lékaře
Od 5. 12. 2022 působí MUDr. Michaela Ročňová v nové ordinaci na adrese Revoluční 1330, Šestajovice (roh ulic Revoluční a Žižkova).

Ordinace