Kontakty

Obecní úřad Šestajovice
Husova 60
250 92 Šestajovice

Telefon: 281 961 479
E-mail: info@sestajovice.cz

Mapa Kontakty OÚ

Info systém

Doposud v rámci elektronických médií používala obec k předávání informací svým občanům webové stránky, k tomu SMS infosystém a Facebook. Tyto zdroje je nutné přizpůsobit nové legislativě Evropské unie (GDPR). Dále se ukázalo jako nevhodné přílišné dělení informačních zdrojů.
Proto obec na webových stránkách obce provedlo úpravy, které zajistili splnění podmínek GDPR. Kromě webových stránek obec přechází na jeden elektronický informační zdroj, a tím je Mobilní rozhlas. Tento systém je již spuštěn a občané se do něj mohou registrovat. Po dobu prázdnin budou funkční staré systémy i nový systém. Na konci prázdnin pak dojde k ukončení provozu SMS infosystému a Facebooku.

Šestajovice zavádí chytrou komunikaci Mobilní rozhlas
Doba se stejně jako technologie neustále mění a vyvíjí. Nelze si nevšimnout, že prověřené komunikační kanály již nefungují jako dříve a lidé si přejí změnu. Obec Šestajovice vsadila na chytrou komunikaci a zavádí Mobilní rozhlas. Díky tomu budete mít informace o dění v místě vašeho bydliště vždy na dosah ruky. Mobilní rozhlas je pro všechny občany zcela zdarma.

Do systému se můžete zaregistrovat na adrese sestajovice.mobilnirozhlas.cz

Po registraci do systému vám budou chodit novinky z města ve formě SMS zpráv a e-mailů. Vždy budete včas informovaní v případě akutních situací, budete dostávat pozvánky na kulturní a sportovní akce a nepřekvapí vás ani uzavírky silnic nebo odstávky sítí. Také Dostavník obdržíte již v den jeho vydání v elektronické podobě na svůj email.
Doporučujeme vám ve svém profilu vyplnit co možná nejvíce údajů (telefonní číslo, e-mailovou adresu, ulici), aby vám neunikly ani přesně zacílené informace, jako jsou např. upozornění na výpadky energií.
Součástí Mobilního rozhlasu je i aplikace pro chytré telefony, ve které najdete všechny informace přehledně na jednom místě. Pomocí aplikace můžete také sami hlásit podněty z vašeho okolí, jako jsou závady na komunikacích či poškozený veřejný majetek a pomoci tak zkvalitnit život ve vašem okolí.