Oznámení

Omezení provozu SD. Povinné čipování psů. Upozornění na podezřelé aktivity firmy. Nové OZV. Nález jízdního kola.

Omezení provozu sběrného dvora

V sobotu 17. - 21. 1. 2020 bude z technických důvodů sběrný dvůr uzavřen. Děkujeme za pochopení. TS obce Šestajovice.

Informace o podezřelých aktivitách firmy
V posledních týdnech náš úřad obdžel od několika občanů informaci, že byli kontaktováni podezřelou firmou. Tato firma má uvádět, že nabízí kontrolu plastových oken s tím, že se tuto činnost provádí ve spolupráci s naším obecním úřadem.
V této věci provedla na základě oznámení našich občanů Policie ČR prověření uvedené firmy. Dle zjištění PČR firma provádí kontaktování potencionálních zájemců o její služby v podstatě náhodně v rámci marketingové akce. Nejedná se tedy o tzv. šmejdy či typaře. Nadále však platí, že tuto činnost firma provádí v rámci vlastních aktivit bez spolupráce s naším úřadem.

Nález jízdního kola
V katastru naší obce bylo nalezeno jízdní kolo, viz příloha. Policie ČR žádá majitele kola, aby se o něj přihlásil na služebně OOP Policie ČR v Úvalech (Riegrova 897, Úvaly). Policie také žádá občany, pokud by znali majitelel tohoto kola, aby tuto skutečnost PČR sdělili buď na uvedené služebně nebo na telefonu 974 881 760.

kolo 1kolo 2