Oznámení

Informace ke COVID-19. Kompostéry zdarma. Omezení provozu v ulici Poděbradská. Odečty vodoměrů. ZZO. Rušení TV signálu.

Informace ke COVID-19

Informace o očkování (obecné informace)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Odečty vodoměrů

Technické služby obce Šestajovice spol. s r.o. oznamují, že dne 22.09.2021 budou  prováděny  odečty  vody  v těchto ulicích:

Chrpová, Maková, Trnková, V Cestách, V Zátiší, Bezinková, Slepá, Šípková, Hlohová, Lísková, Šeříková, Kopretinová, Zahradní, K Úvozu, K Lukám, Ve Vilkách, Manželů Starých, Revoluční od pošty, Luční, Lipová, 9.května, Školská, Starý Dvůr, Vrbová, Vřesová, Potoční, Blatouchová, Rákosová, Za Stodolama, U Váhy, Komenského, Nad Údolím, Pohádková, Fialková, Sedmikrásková, Pampelišková.

Na odběrných místech, kde je již naistalován vodoměr na dálkový odečet, není přítomnost majitelů nemovitostí nutná.

Omezení provozu v ulici Poděbradská

V termínu 11. 8. - 24. 9. 2021 bude z důvodu stavebních prací omezen provoz v ulici Poděbradská. Omezení se týká úseku na západním okraji katastru obce (viz příloha). Vzhledem k předpokladu tvorby kolon a výrazného zdržení provozu doporučujeme řidičům sledovat aktuální dopravní situaci a případně zvolit alternativní trasu.