Oznámení

Nový informační systém. Omezení TS, CP a knihovny. Uzavírka Revoluční. Změna JŘ. Dopravní omezení na Revoluční ulici. Uzavírka Běchovic. Změna provozní doby pošty. Odstávka EE. VŘ na zaměstnance TS.

Ve dnech 2. - 4. 7. 2018 budou kancelář technických služeb a knihovna uzavřeny. Služby Czech POINTu budou poskytovány v 1. patře v sekretariátu obecního úřadu.

__________

Ve dnech 5. - 9. 7. 2018 dojde k úplnému uzavření ulice Revoluční pod mostem dálnice D11. Objízdná trasa povede přes obec Jirny.

Na tyto dny jsou upraveny JŘ linek tak, jak bylo již v minulém měsíci, jelikož se jedná o dny prac. klidu. Vstoupilo nám do toho i pondělí 9.7.2018 a zde, bude provoz dle pracovního dne, ale s tím, že na tento den NEBUDOU zpracovány JŘ a linky tak budou na svých JŘ drobně opožděny (max. 7 minut). Nutno podotknout, že není možné ponechat obec Šestajovice bez obsluhy linkami 304 a 344. Tyto linky proto budou mít při každé cestě z Prahy závlek do Šestajovic ke škole, kde se otočí na kruhovém objezdu a pojedou zpět do Jiren a totéž v opačném směru na Prahu.Je to takto připraveno proto, že uzavírka nebude pravděpodobně trvat celé pondělí, ale může být kdykoli během dne ukončena a linky navráceny dispečersky do svých pravidelných tras.
__________