Kontakty

Obecní úřad Šestajovice
Husova 60
250 92 Šestajovice

Telefon: 281 961 479
E-mail: info@sestajovice.cz

Mapa Kontakty OÚ

Chystané akce

Poděkování všem v první linii

Dopis pana Víta Rakušana obcím


Vážené starostky, vážení starostové, 

ve středu 25. března ve 12.30 v přímém přenosu zazpívá a zahraje celé Česko po úvodním slovu Zdeňka Svěráka píseň Není nutno. Stejně jako Italové, Rakušané a další národy chtějí i Češi zpěvem poděkovat a vyjádřit podporu všem lidem v první linii boje s pandemií – lékařům, sestřičkám, lékárníkům, řidičům, hasičům, prodavačkám, sociálním pracovníkům, rovněž Vám starostům a starostkám, a mnoha dalším.

Denně sledujeme smutné zprávy o těch, kteří svůj boj s novým virem nezvládli, máme obavy o budoucnost, máme strach o své blízké. V takových dobách je víc než kdy jindy důležité držet při sobě a vzájemně se podpořit. 

Prosím Vás proto, abyste se k tomuto poděkování připojili. Nechte, prosím, rozeznít v tuto dobu obecní rozhlasy, aby se tato pozitivní píseň dostala ke všem. Ve středu 25. března přesně ve 12.30 hodin píseň zazní na ČT 1 a v Českém rozhlase, na stanicích: Radiožurnál, ČRo Praha, Radio Wave nebo Rádio Junior. 

My v Kolíně se určitě připojíme a já se na to moc těším. Já se snažím děkovat všem, kteří v těchto dnech pomáhají, při každé příležitosti. Mám ale silný pocit, že to nestačí. Že bychom měli všichni vědět, že v tom nejsme sami. Že si v těžkých dobách dokážeme pomoct.  

Díky za to

Vás Vít Rakušan

Odkaz na živé vysílání České televize, kanál ČT1
Odpaz na živé vysílání Českého rozhlasu, kanál Radiožurnál